Kolejna atrakcja przygotowana przez trzcianeckie muzeum !

Dzięki firmie WANDER CARD oddajemy w Państwa ręce nietuzinkowy dziennik turystyczny. Może być on pretekstem dla całych rodzin, aby tegoroczne wakacje spędziły wspólnie na zwiedzaniu i projektowaniu albumu pełnego rodzinnych wspomnień.

Dziennik (w dwóch wersjach do wyboru) można nabyć w naszym muzeum za sumę 12,50 zł, dokupić przepiękny znaczek turystyczny związany z Trzcianką za 2,50 zł i rozpocząć poznawanie świata.  Co ciekawe, w formie kolorowej naklejki ze zdjęciem można kupić nie tylko w Polsce.                                                                                                          Wander Card działa na terenie Czech, Niemiec, Słowacji, Austrii i właśnie w naszym kraju. Na dzień dzisiejszy w Polsce wydanych jest prawie 2000 Wander Card, a sieć sprzedażowa działa w  600. punktach.

Oprócz Trzcianki w niedalekiej odległości można je nabyć w Gołańczy, Obornikach, Dzierżążnie Wielkim, Dzierżążnie Małym, Czarnkowie i Skrzatuszu.

Zapraszamy do poznawania ciekawych i interesujących, nie tylko pod kątem turystycznym, miejsc na mapie świata z dziennikiem turystycznym.

Firma przygotowała dodatkowe nagrody dla zbieraczy ! O szczegółach dowiedzą się Państwo w siedzibie naszego muzeum, z aplikacji na smartfony czy ze stron internetowych www.mzntrzcianka.pl lub http://pl.wander-book.com  lub wewnątrz Dziennika Turystycznego.

Znaczek turystyczny

 

 

Dziennik dla dzieci

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aplikacja Dziennik Turystyczny

iPhone / iPad

QRiPhone / iPad 

 

Windows Phone

QRWindows Phone 

 

 Android

QRAndroid 

Możliwość komentowania została wyłączona.