Projekt reporterski „Szlak wolności od podstaw”

Krótko o projekcie
Maszyna do Pisania i Samorząd Województwa Wielkopolskiego zapraszają do udziału w ogólnopolskim projekcie “Szlak wolności od podstaw”. Uczestnicy projektu zostaną wytypowani na podstawie przesłanego reportażu lub jego szkicu na temat pracy organicznej w Wielkopolsce, ludzi z nią związanych lub jej dzisiejszych implementacji.
Do udziału w projekcie zapraszamy autorów reportaży, których tematem będzie praca organiczna w Wielkopolsce, ludzie z nią związani lub jej dzisiejsze implementacje. Liczy się pomysł, oryginalne ujęcie tematu i wartość artystyczna. Spośród nadesłanych prac wybierzemy 15 autorów, których zaprosimy na bezpłatne warsztaty do Pałacu w Antoninie (15-18 sierpnia). Tam pod opieką Piotra Bojarskiego, Marcina Kąckiego i Przemysława Semczuka będą pracować nad swoimi reportażami. 
Po warsztatach w Antoninie uczestnicy projektu przez cały miesiąc mają zapewnioną opiekę merytoryczną jednego z trzech nauczycieli. 
Po napisaniu reportaży teksty trafią do redakcji i korekty, a najlepsze z nich do zbioru reportaży, który zostanie wydany przez Urząd Marszałkowski pod koniec 2019 r. 
Link do strony internetowej:https://www.maszynadopisania.pl/napisz-reportaz-i-wygraj-udzial-w-projekcie-szlak-wolnosci-od-podstaw/

Możliwość komentowania została wyłączona.