Oferta pracy

Asystent muzealny

Muzeum Ziemi Nadnoteckiej w Trzciance

  1. Wymagania:

– wykształcenie wyższe; kierunek archeologia, etnologia,

– praktyczna znajomość obsługi komputera,

– komunikatywność,

– samodzielność, inicjatywa w działaniu,

– dodatkowo punktowana będzie :

– biegła znajomość j. niemieckiego w mowie i piśmie,

– doświadczenie zawodowe, w przypadku archeologa możliwość wykonywania badań archeologicznych,

  1. Forma zatrudnienia: umowa o pracę.
  2. Wymiar zatrudnienia: cały etat.
  3. Zakres obowiązków:

– gromadzenie, ochrona i naukowe opracowywanie zbiorów muzealnych,

– przygotowywanie tekstów, w tym not katalogowych  dotyczących eksponatów,

– przygotowywanie scenariuszy wystaw i praca przy ich realizacji,

– prowadzenie badań i  kwerend,

– przeprowadzanie wywiadów z mieszkańcami,

– prowadzenie spotkań, wykładów oraz lekcji  muzealnych,

– prowadzenie działalności wydawniczej (przygotowywanie artykułów, opracowań naukowych i popularnonaukowych oraz ich publikowanie)

– inne prace związane z działalnością bieżącą  muzeum.

  1. Dokumenty należy składać do 10.06.2017r. (o zachowaniu terminu decyduje data wpływu).

Adres: Muzeum Ziemi Nadnoteckiej

Ul. Żeromskiego 7 i 36 a

Trzcianka 64-980 lub mail: mzntrzcianka@wp.pl

Informacje pod  nr tel. 696846544

  1. Ewentualne zatrudnienie wybranego w toku naboru kandydata nastąpi w lipcu 2017 r. a informacje o wyniku naboru będą umieszczone na stronie BIP muzeum.

Możliwość komentowania została wyłączona.