Oferta dla dzieci i młodzieży

W lutym przygotowaliśmy dla najmłodszych warsztaty muzealne pt. „Zapusty tradycje i zwyczaje”. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych. Największy zachwyt wzbudziły oryginalne stroje karnawałowe w postaci kolorowo zdobionych papierowych koszulek i masek na kiju. Zajęcia dobiegły końca wraz z końcem karnawału. Grupy, które nie zdążyły skorzystać z naszej oferty już dzisiaj zapraszamy na zajęcia w przyszłym roku. Wpisały się one na stałe do naszego programu edukacyjnego.

W marcu także nie zabraknie atrakcji w naszej placówce dla uczniów ze szkół podstawowych. Przez cały miesiąc gości u nas interaktywna wystawa pt. „Matematyczny pociąg”. Jest to ekspozycja przygotowana i opracowana przez gdańskie Centrum Hewelianum. Zabiera uczestników w podróż do świata logicznych łamigłówek, zagadek i zadań.

Młodsze dzieci zapraszamy z rodzicami bo każdy znajdzie coś dla siebie. Dzieci będą miały okazję zbudować konstrukcje z klocków czy słomek, a rodzice sprawdzą swoje matematyczne umiejętności.

Serdecznie zapraszamy!

Możliwość komentowania została wyłączona.