Gra miejska

Wczoraj w ramach gminnego roku Rotmistrza Witolda Pileckiego, nasze muzeum zorganizowało grę miejską pod hasłem „Rotmistrz Witold Pilecki”. W czasie jej trwania uczniowie rozwiązywali związane z tematyką Żołnierzy Wyklętych oraz Witolda Pileckiego zadania, które były rozrzucone po całym mieście.
 
Zadania odwoływały się zarówno do wiedzy uczniów, jak i do ich kreatywności oraz logicznego myślenia. Punktowane były poprawne odpowiedzi oraz czas wykonania zadań. Po trwających nieco ponad godzinę zmaganiach wszystkie drużyny wróciły do muzeum i przedstawiły swoje rozwiązania. Czas przybycia każdej drużyny został zanotowany, a punkty skrupulatnie zliczone.
 
Spośród sześciu szkół z naszego regionu na podium znaleźli się kolejno, na miejscu pierwszym uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2, na miejscu drugim uczniowie z Szkoły Podstawowej nr 1, a na miejscu trzecim uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3. Ceremonia wręczenia dyplomów i wyróżnień odbyła się w muzeum, wtedy też rozdano nagrody dla każdej z drużyn. Gratulujemy wszystkim uczestnikom!
 

Możliwość komentowania została wyłączona.